Wydział Finansowo - Ekonomiczny / Dział Księgowości / Zespół ds. Rozliczeń Czynszowych - Wspólnoty Mieszkaniowe

Zespół ds. Rozliczeń Czynszowych - Wspólnoty Mieszkaniowe

ul. Henryka Sienkiewicza 13A, 09-402-Płock

Koordynator
Monika Wiśniewska
pokój nr 11
e-mail: mwisniewska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 19

Księgowa
Bożena Marciniak
pokój nr 11
e-mail: bmarciniak@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 12

Księgowa
Marzena Nowak
pokój nr 11
e-mail: mnowak@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 42

Inspektor
Izabela Michałowicz
pokój nr 11
e-mail: imichalowicz@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 12

Specjalista
Dorota Kowalska
pokój nr 11
e-mail: dkowalska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 12

Starszy Inspektor
Maria Piotrowska
pokój nr 11
e-mail: mpiotrowska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 19

Referent
Iga Guca
pokój nr 11
e-mail: iguca@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 19

Księgowa
Lidia Ciarcińska
pokój nr 11
e-mail: lciarcinska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 12



Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.


09-402 Płock, ul. Henryka Sienkiewicza 13A

Wydział Finansowo - Ekonomiczny / Dział Księgowości / Zespół ds. Rozliczeń Czynszowych - Wspólnoty Mieszkaniowe kontakt>>

Wydział Finansowo - Ekonomiczny / Dział Księgowości / Zespół ds. Rozliczeń Czynszowych - Zasób Własny i Skarb Państwa kontakt>>

Wydział Techniczno - Inwestycyjny kontakt>>

Dział Organizacyjno-Prawny kontakt>>

Dział Zarządzania Nieruchomościami kontakt>>

Kancelaria kontakt>>

Sekretariat Zarządu kontakt>>

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa       7.30 - 15.30
Czwartek                         7.30 - 17.30
Piątek                              7.30 - 15.30