Najnowsze informacje

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Bartnicza 2 m. 53, 62 - wymiana drzwi wejściowych do lokali mieszkalnych

27.03.2015 | 12:05

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działając w imieniu i na rzecz Gminy Miasto Płock, informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie wymiany stolarki drzwiowej (drzwi wejściowych) w lokalach mieszkalnych gminnych o nr 53 i 62 w budynku mieszkalnym przy ul. Bartnicza 2 w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Sienkiewicza 46 m. 7 - wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych

27.03.2015 | 12:03

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działając w imieniu i na rzecz Gminy Miasto Płock, informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie wymiany instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych w lokalu mieszkalnym nr 7 w budynku przy ul. Sienkiewicza 46 w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Krótka 2 m. 11 - wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych

27.03.2015 | 12:02

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działając w imieniu i na rzecz Gminy Miasto Płock, informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie wymiany instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych w lokalu mieszkalnym nr 11 w budynku przy ul. Krótka 2 w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Miodowa 5 - wymiana instalacji centralnego ogrzewania

27.03.2015 | 08:28

OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERT Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Miodowa 5, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na wykonanie wymiany instalacji centralnego ogrzewania w budynku przy ul. Miodowa 5 w Płocku

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Kochanowskiego 25 - remont instalacji sanitarnych w budynku

27.03.2015 | 08:16

O G Ł O S Z E N I E O WYBORZE OFERT Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Kochanowskiego 25, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na wykonanie remontu instalacji sanitarnych w budynku przy ul. Kochanowskiego 25 w Płocku

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na opróżniania lokali mieszkalnych i piwnic z zalegających rzeczy wraz z wywozem

24.03.2015 | 14:26

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7 ogłasza wybór oferty na wykonanie usługi w zakresie opróżniania lokali mieszkalnych (pustostanów), przynależnych do nich piwnic, części wspólnych budynku oraz pomieszczeń gospodarczych zlokalizowanych na zewnątrz, wymagających opróżnienia z gabarytów i innych zalegających rzeczy wraz z wywozem.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Misjonarska 16 - dostawa 32 szt wodomierzy jednostrumieniowych, skrzydełkowych, mokrobieżnych, hybrydowych na zw i cw

20.03.2015 | 15:18

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: dostawę 32 szt wodomierzy jednostrumieniowych, skrzydełkowych, mokrobieżnych, hybrydowych (16 szt zimna woda, 16 szt ciepła woda użytkowa) przeznaczonych do zamontowania w budynku mieszkalnym, gminnym położonym przy ul. Misjonarskiej 16 w Płocku

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na remont instalacji sanitarnych w budynku przy ul. Bartnicza 7

18.03.2015 | 15:39

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Bartnicza 7, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na wykonanie remontu instalacji sanitarnych w budynku przy ul. Bartnicza 7 w Płocku

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na usługi ogrodniczo–porządkowo–konserwacyjne na terenie przy ul. Żyznej 39

18.03.2015 | 10:06

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Żyznej 39, w imieniu której działa Zarządca Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na usługi ogrodniczo – porządkowo – konserwacyjne na terenie położonym w Płocku przy ul. Żyznej 39.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o zamówienie publiczne

13.03.2015 | 15:16

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art.11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych na: „Wymianę instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wodno - kanalizacyjnej w budynku usługowo-handlowym przy ul. Miodowej 8 w Płocku”.

czytaj więcej »

Informacja o wynikach przetargu ustnego nieograniczonego na wynajem garaży

02.03.2015 | 15:14

Gmina-Miasto Płock informuje o wynikach przetargu ustnego nieograniczonego na wynajem garaży stanowiących nieruchomości gruntowe zabudowane stanowiących własność Gminy-Miasto Płock administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS sp. z o.o. położonych w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie - Wynajem lokali użytkowych w trybie bezprzetargowym

02.03.2015 | 14:58

Gmina Miasto Płock posiada wolne lokale użytkowe oraz nieruchomości gruntowe zabudowane przeznaczone do wynajęcia w trybie bezprzetargowym.

czytaj więcej »

Informacja o wynikach przetargu ustnego nieograniczonego na wynajem lokali użytkowych

24.02.2015 | 08:28

Gmina-Miasto Płock informuje o wynikach przetargu ustnego nieograniczonego na wynajem lokali użytkowych stanowiących własność Gminy-Miasto Płock administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS sp. z o.o. położonych w Płocku. Protokoły w załączeniu:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru oferty na dostawę książeczek opłat dla lokali

10.02.2015 | 14:01

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na dostawę książeczek opłat dla lokali gminnych i lokali we wspólnotach mieszkaniowych administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Spółka z o.o. została wybrana oferta.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na wynajem garaży

10.02.2015 | 08:37

Gmina-Miasto Płock ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajem garaży stanowiących własność Gminy-Miasto Płock administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na wynajem lokali użytkowych

04.02.2015 | 15:37

Gmina-Miasto Płock ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokali użytkowych stanowiących własność Gminy-Miasto Płock administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS sp. z o.o. położonych w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku oraz na przyległym terenie

28.01.2015 | 14:32

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. , działający w imieniu i na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych ogłasza wybór ofert na wykonanie usługi w zakresie: “Utrzymania porządku i czystości wewnątrz budynku Wspólnoty Mieszkaniowej oraz na przyległym terenie przydomowym i osiedlowym, będącym własnością wspólnoty lub innym terenie (bez terenu gminnego) w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów, w tym prawa miejscowego, administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS sp. z o. o. w Płocku”.

czytaj więcej »

Garaże do wynajęcia

07.11.2014 | 08:20

Garaże do wynajęciaMiejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. posiada do wynajęcia garaże jednostanowiskowe w budynku przy ul. Gradowskiego 3.

czytaj więcej »

Lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Kochanowskiego 5

20.01.2012 | 10:26

Lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Kochanowskiego 5Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej-TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7 zaprasza do wzięcia udziału w negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów najmu lokali biurowych położonych w Płocku przy ul. Kochanowskiego 5 o powierzchni użytkowej od 6,08 do 18,79 m2 usytuowanych na parterze budynku jednokondygnacyjnego.

czytaj więcej »

Lokale użytkowe do wynajęcia przy ul. Miodowej 8

22.11.2011 | 10:04

Lokale użytkowe do wynajęcia przy ul. Miodowej 8Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej-TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7 zaprasza do wzięcia udziału w negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów najmu lokali użytkowych.

czytaj więcej »

Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o.


09-400 Płock, ul. Polna 7

Kancelaria:
tel.: 24 364 03 45
tel.: 24 364 03 15

Sekretariat Zarządu:
tel.: 24 364 03 10
fax: 24 364 03 11

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa 7.30 - 15.30
Czwartek                      7.30 - 17.30
Piątek                           7.30 - 15.30