Najnowsze informacje

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Sienkiewicza 45 m. 12 - wymianainstalacji elektrycznej i gniazd wtykowych wraz z wymianą tynków wewnątrz lokalu

31.05.2016 | 14:33

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działając w imieniu i na rzecz Gminy Miasto Płock, informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie wymiany instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych wraz z wymianą tynków wewnętrznych na ścianach i sufitach w lokalu mieszkalnym nr 12 przy ul. Sienkiewicza 45 w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - 4 lokale mieszkalne gminne - wymiana i remot podłóg

30.05.2016 | 14:50

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie wymiany i remontów podłóg w nw. lokalach mieszkalnych: 1. Słoneczna 64 m. 10 2. Padlewskiego 17A m. 2 3. Gradowskiego 6 m. 27 4. Żyzna 4 m. 2

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - lokale mieszkalne gminne - wymiana i remont podłóg

30.05.2016 | 14:48

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działając w imieniu i na rzecz Gminy Miasto Płock, informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie wymiany i remontów podłóg w nw. lokalach mieszkalnych: Słoneczna 64 m. 10, Padlewskiego 17A m. 2, Gradowskiego 6 m. 27, Słodowa 3 m. 39, Żyzna 4 m. 2, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

"Gmina Miasto Płock posiada wolne garaże stanowiące własność Gminy - Miasto Płock, przeznaczone do wynajęcia w trybie bezprzetargowym."

30.05.2016 | 12:50

"Gmina Miasto Płock posiada wolne garaże stanowiące własność Gminy - Miasto Płock, przeznaczone do wynajęcia w trybie bezprzetargowym."

czytaj więcej »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na wynajem boksu motorowego

25.05.2016 | 11:44

Gmina - Miasto Płock ogłasza przetarg ustny nieograniczony na najem boksu motorowego, stanowiącego własność Gminy - Miasto Płock administrowanego przez MZGM - TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na wynajem garaży

25.05.2016 | 11:28

Gmina - Miasto Płock ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajem garaży stanowiących nieruchomości gruntowe zabudowane będących własnością Gminy - Miasto Płock administrowanych przez MZGM - TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Sienkiewicza 45 m. 12 - wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych wraz z wymianą tynków wewnetrznych

25.05.2016 | 08:02

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie wymiany instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych wraz z wymianą tynków wewnętrznych na ścianach i sufitach w lokalu mieszkalnym nr 12 przy ul. Sienkiewicza 45 w Płocku

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Boczna 5 - wykonanie ekspertyzy stanu technicznego budynku mieszkalnego wielorodzinnego

25.05.2016 | 07:54

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie ekspertyzy stanu technicznego budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Bocznej 5 w Płocku zlokalizowanego na działce o nr. ewid. 943/2 wraz z wyszczególnieniem niezbędnych do wykonania prac koniecznych do doprowadzenia budynku do stanu zgodnego z przepisami i sztuką budowlaną.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert- wymiana stolarki okiennej z drewnianej na PCV w lokalach gminnych administrowanych przez MZGM - TBS Sp. z o.o.

23.05.2016 | 13:24

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie wymiany stolarki okiennej i drzwi balkonowych z drewnianej na PCV w lokalach mieszkalnych gminnych w administrowanych przez MZGM – TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Sienkiewicza 20 m. 13 - remont pustostanu

23.05.2016 | 13:21

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 13 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Sienkiewicza 20 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Sienkiewicza 14B m. 20 - remont pustostanu

23.05.2016 | 13:13

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 20 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Sienkiewicza 14B w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Sienkiewicza 20 m. 5 - remont pustostanu

23.05.2016 | 13:11

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 5 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Sienkiewicza 20 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Sienkiewicza 15B m. 27 - remont pustostanu

23.05.2016 | 13:08

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 27 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Sienkiewicza 15B w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Bukowa 30 m. 10 - remont pustostanu

23.05.2016 | 13:05

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Bukowej 30 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

OGŁOSZENIE

20.05.2016 | 12:17

Szanowni Państwo. Zarząd Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 27.05.2016 r. Spółka będzie nieczynna. Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze oferty - remont tarasu

19.05.2016 | 15:46

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej przy ul. Wańkowicza 50 w Płocku, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. z siedzibą w Płocku, przy ul. Henryka Sienkiewicza 13A, ogłasza wybór oferty na: Wykonanie remontu tarasu nad lokalem mieszkalnym nr 1 w celu wyeliminowania przecieków w budynku mieszkalnym, wielorodzinnym położonym przy ul. Wańkowicza 50 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Obrońców Westerplatte 5 - sprzedaż powierzchni strychowej z przeznaczeniem na adaptację na samodzielny lokal mieszkalny

19.05.2016 | 08:41

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Obr. Westerplatte 5 ogłasza nabór ofert na: sprzedaż powierzchni strychowej z przeznaczeniem na adaptację na samodzielny lokal mieszkalny w budynku położonym przy ul. Obr. Westerplatte 5 w Płocku o powierzchni ok. 80 m² (po obrysie podłogi).

czytaj więcej »

Ogłoszenie na wynajem lokali użytkowych oraz boksu motorowego w trybie bezprzetargowym

16.05.2016 | 12:39

"Gmina Miasto Płock posiada wolne lokale użytkowe oraz boks motorowy stanowiące własność Gminy - Miasto Płock, przeznaczone do wynajęcia w trybie bezprzetargowym."

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert na wykonanie wymiany wodomierzy lokalowych

16.05.2016 | 10:05

Wspólnoty Mieszkaniowe niżej wymienionych nieruchomości położonych w Płocku, w imieniu których działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłaszają wybór ofert na wykonanie wymiany wodomierzy lokalowych.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Gradowskiego 12 - remont klatki schodowej

06.05.2016 | 12:28

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Wspólnota Mieszkaniowa budynku przy ul. Gradowskiego 12 w Płocku, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o., ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie remontu klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy ul. Gradowskiego 12 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Padlewskiego 2 m. 12 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem

06.05.2016 | 12:25

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 12 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Padlewskiego 2 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert na wykonanie wymiany wodomierzy lokalowych

06.05.2016 | 09:22

Wspólnoty Mieszkaniowe niżej wymienionych nieruchomości położonych w Płocku , w imieniu których działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłaszają wybór ofert na wykonanie wymiany wodomierzy lokalowych.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert na wykonanie dokumentacji technicznej instalacji ciepłej wody użytkowej, wymiany instalacji zimnej wody...

05.05.2016 | 09:10

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Kolegialnej 31A, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku ogłasza wybór ofert na wykonanie dokumentacji technicznej instalacji ciepłej wody użytkowej, wymiany instalacji zimnej wody do wodomierzy lokalowych oraz wymiany pionów kanalizacyjnych (wraz z kosztorysami) w budynku przy ul. Kolegialna 31A w Płocku.

czytaj więcej »

Zmiana lokalizacji siedziby Spółki

25.04.2016 | 15:09

Zarząd Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej TBS sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż w związku ze zmianą lokalizacji siedziby Spółki, w dniach 29.04.2016 (piątek) i 02.05.2016 (poniedziałek) biura zlokalizowane w budynku przy ul. Polnej 7 będą nieczynne. Jednocześnie informujemy, iż obsługa interesantów przez poszczególne Rejony Obsługi Mieszkańców będzie realizowana bez zmian. Od dnia 04.05.2016r. zapraszamy do nowej siedziby MZGM-TBS sp. z o.o., przy ul. Sienkiewicza 13A (wejście od ul. Sienkiewicza). Telefony kontaktowe oraz godziny pracy i dyżurów pozostają bez zmian. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej »

Przetarg ustny nieograniczony na wynajem garaży stanowiące nieruchomości gruntowe zabudowane będące własnością Gminy - Miasto Płock

21.03.2016 | 14:19

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz Gminy - Miasto Płock, ogłasza przetrag ustny nieograniczony na wynajem garaży stanowiących nieruchomości gruntowe zabudowane będące własnością Gminy - Miasto Płock:

czytaj więcej »

HARMONOGRAM KOSZENIA TRAW

23.10.2015 | 11:57

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. uprzejmie informuje mieszkańców, iż w dniach od 26.10.2015 do 10.11.2015r. zaplanowano kolejny etap prac związanych z koszeniem traw na terenach zielonych w obrębie Państwa budynków. W związku z powyższym, w celu umożliwienia firmie realizującej usługę sprawnego wykonania prac, jak również uniknięcia zanieczyszczenia, bądź ewentualnego uszkodzenia aut, zwracamy się z uprzejmą prośbą do właścicieli pojazdów o nie parkowanie ich w tym terminie w miejscach przylegających bezpośrednio do trawników i żywopłotów. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram koszenia traw dla poszczególnych nieruchomości z podziałem na właściwe Rejony Obsługi Mieszkańców. Jednocześnie informujemy, iż terminy ujęte w harmonogramie mogą ulec zmianie, o czym MZGM-TBS S p. z o.o. niezwłocznie poinformuje mieszkańców. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej »

KOMUNIKAT - HARMONOGRAM KOSZENIA TRAW

18.08.2015 | 09:57

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. uprzejmie informuje mieszkańców, iż w dniach od 19.08.2015 do 05.09.2015r. zaplanowano kolejny etap prac związanych z koszeniem traw na terenach zielonych w obrębie Państwa budynków. W związku z powyższym, w celu umożliwienia firmie realizującej usługę sprawnego wykonania prac, jak również uniknięcia zanieczyszczenia, bądź ewentualnego uszkodzenia aut, zwracamy się z uprzejmą prośbą do właścicieli pojazdów o nie parkowanie ich w tym terminie w miejscach przylegających bezpośrednio do trawników i żywopłotów. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram koszenia traw dla poszczególnych nieruchomości z podziałem na właściwe Rejony Obsługi Mieszkańców. Jednocześnie informujemy, iż terminy ujęte w harmonogramie mogą ulec zmianie, o czym MZGM-TBS S p. z o.o. niezwłocznie poinformuje mieszkańców. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - zebranie odpadów nagromadzonych na przyległych terenach i osiedlowych wraz z uprzątnięciem terenu, stanowiących własność Gminy Miasto Płock

14.08.2015 | 12:35

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy - Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: "Zebranie odpadów nagromadzonych na przyległych terenach i osiedlowych wraz z uprzątnięciem terenu, stanowiących własność Gminy - Miasto Płock, administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o." została wybrana oferta złożona przez firmę

czytaj więcej »

O Ś W I A D C Z E N I E NA POTRZEBY SPORZĄDZENIA DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

17.06.2015 | 13:03

W związku z nowelizacją Ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013r. poz. 1399 z późn.zm.), właściciel nieruchomości obowiązany jest złożyć do Prezydenta Miasta deklarację zawierającą niezbędne dane do określenia wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz wysokość tej opłaty. W celu sporządzenia ww. deklaracji właściciel nieruchomości uzyskuje dane z „Oświadczeń na potrzeby sporządzenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi”. Oświadczenie należy złożyć do właściwego Rejonu Obsługi Mieszkańców, w nieprzekraczalnym terminie do 7 dni od chwili zaistnienia zdarzeń mających wpływ na powstanie obowiązku ponoszenia opłaty (PIERWSZE OŚWIADCZENIE) lub wygaśnięcie obowiązku ponoszenia opłaty albo zaistnienia zdarzeń mających wpływ na wysokość lub osobę/podmiot zobowiązany do jej zapłaty. Druk oświadczenia jest dostępny w Załączniku oraz w siedzibie właściwego Rejonu Obsługi Mieszkańców: ROM Nr 3 ul. Gradowskiego 3 ROM Nr 4 ul. Miodowa 8 ROM Nr 5 ul. Kochanowskiego 5

czytaj więcej »

DO-1 Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

11.05.2015 | 08:56

W związku z nowelizacją Ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013r. poz. 1399 z późn.zm.), Rada Miasta Płocka podjęła uchwałę w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

czytaj więcej »

Pełnomocnictwo do oświadczenia na potrzeby złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

24.04.2015 | 08:00

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. informuje, iż podmiot składający ,,Oświadczenie na potrzeby złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi”, może działać poprzez pełnomocnika. W tym celu do ww. oświadczenia należy załączyć pełnomocnictwo, a następnie złożyć w siedzibie właściwego Rejonu Obsługi Mieszkańców. Druk pełnomocnictwa w załączeniu:

czytaj więcej »

Lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Kochanowskiego 5

20.01.2012 | 10:26

Lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Kochanowskiego 5Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej-TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Sienkiewicza 13A zaprasza do wzięcia udziału w negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów najmu lokali biurowych położonych w Płocku przy ul. Kochanowskiego 5 o powierzchni użytkowej od 6,08 do 18,79 m2 usytuowanych w budynku parterowym.

czytaj więcej »

Lokale użytkowe do wynajęcia przy ul. Miodowej 8

22.11.2011 | 10:04

Lokale użytkowe do wynajęcia przy ul. Miodowej 8Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej-TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Sienkiewicza 13A zaprasza do wzięcia udziału w negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów najmu lokali użytkowych.

czytaj więcej »

Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.


09-402 Płock, ul. Henryka Sienkiewicza 13A

Kancelaria:
tel.: 24 364 03 45
tel.: 24 364 03 15

Sekretariat Zarządu:
tel.: 24 364 03 10
fax: 24 364 03 10

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa 7.30 - 15.30
Czwartek                      7.30 - 17.30
Piątek                           7.30 - 15.30