Najnowsze informacje

Ogłoszenie o wyborze ofert - wymiana stolarki okiennej i drzwi balkonowych z drewnianej na PCV w lokalach gminnych administrowanych przez MZGM - TBS Sp. z o.o. (cz. 2 ROM 5).

24.07.2014 | 09:45

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie wymiany stolarki okiennej i drzwi balkonowych z drewnianej na PCV w lokalach gminnych w (cz.2 ROM-5) administrowanych przez MZGM – TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Wyszogrodzka 34/3 m. 4 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 09:41

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 4 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Wyszogrodzka 34/3 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Sienkiewicza 42 m. 10 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 09:39

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 10 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Sienkiewicza 42 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Boczna 5 m. 5 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 09:32

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 5 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Boczna 5 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o unieważnieniu wyboru ofert - Wyszogrodzka 34/3 m. 4 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 09:30

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp.z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż postępowanie w trybie wyboru oferty na: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 4 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Wyszogrodzka 34/3 w Płocku, Zostało unieważnione z powodu

czytaj więcej »

Ogłoszenie o unieważnieniu wyboru ofert - Sienkiewicza 42 m. 10 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 09:29

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż postępowanie w trybie wyboru oferty na: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 10 w budynku mieszkalnym przy ul. Sienkiewicza 42 w Płocku,

czytaj więcej »

Ogłoszenie o unieważnieniu wyboru ofert - Boczna 5 m. 5 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 09:25

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp.z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż postępowanie w trybie wyboru oferty na: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 5 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Boczna 5 w Płocku,

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Żyzna 4C m. 8 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 08:05

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp.z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 8 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Żyzna 4C w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Słowackiego 16 m. 57 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

24.07.2014 | 08:02

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp.z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 57 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Słowackiego 16 w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - wymiana stolarki okiennej i drzwi balkonowych w lokalach gminnych administrowanych przez MZGM - TBS Sp. z o.o. - cz.1 ROM - 4.

22.07.2014 | 08:05

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie wymiany stolarki okiennej i drzwi balkonowych z drewnianej na PCV w lokalach mieszkalnych gminnych w (cz.1 ROM-4) administrowanych przez MZGM – TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o unieważnieniu wyboru ofert - wymiana stolarki okiennej i drzwi balkonowych w cz. 1 ROM 4 w lokalach mieszkalnych administrowanych przez MZGM - TBS Sp. z o.o.

21.07.2014 | 12:35

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż postępowanie w trybie wyboru oferty na: Wykonanie wymiany stolarki okiennej i drzwi balkonowych z drewnianej na PCV w lokalach mieszkalnych gminnych w (cz.1 ROM-4) administrowanych przez MZGM – TBS Sp. z o.o., Zostało unieważnione z powodu

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Jesienna 5 m. 44 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

21.07.2014 | 12:21

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp.z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 44 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Jesienna 5 w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach wyboru ofert - Obr. Westerplatte 5/1 m. 26 - remont lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem.

21.07.2014 | 12:18

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp.z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego przed ponownym zasiedleniem nr 26 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Obr. Westerplatte 5/1 w Płocku, została wybrana oferta firmy:

czytaj więcej »

ogłoszenie o wynikach postępowania o zamówienie publiczne - Sienkiewicza 51

18.07.2014 | 15:44

Ogłoszenie o wynikach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych na „Rozbiórkę budynku mieszkalnego – oficyna lewa i prawa zlokalizowanego w Płocku przy ulicy Sienkiewicza 51”

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Misjonarska 5 m. 15 - remont podłogi w lokalu mieszkalnym.

17.07.2014 | 09:59

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: przeprowadzenie remontu podłogi w korytarzu prowadzącym do lokalu nr 15 znajdującym się w budynku położonym przy ul. Misjonarskiej 5 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Bukowa 32 m. 13 - remont podłogi w lokalu mieszkalnym.

17.07.2014 | 09:57

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: przeprowadzenie remontu podłogi w pomieszczeniu kuchni w lokalu nr 13 znajdującym się w budynku położonym przy ul. Bukowa 32 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Zglenickiego 46 - wymiana pokrycia dachowego (krycie papą termozgrzewalną).

17.07.2014 | 09:49

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie wymiany pokrycia dachowego w budynku użytkowym przy ul. Zglenickiego 46 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w budynku przy ul. Skłodowskiej 3

15.07.2014 | 14:50

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Skłodowskiej 3, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na wykonanie modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w budynku przy ul. Skłodowskiej 3 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - 3 Maja 18 - częściowa modernizacja instalacji wod.-kan., instalacji p.poż. i instalacji centralengo ogrzewania w budynku użytkowym.

15.07.2014 | 14:39

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie częściowej modernizacji instalacji wod.-kan, p.poż i c.o. w budynku użytkowym przy ul. 3 Maja 18 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na wynajem lokali użytkowych

11.07.2014 | 12:03

Gmina Miasto Płock ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokali użytkowych stanowiących własność Gminy - Miasto Płock, administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na wynajem garaży

11.07.2014 | 11:51

Gmina Miasto Płock ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajem garaży stanowiących nieruchomości gruntowe zabudowane oraz na wynajem boksu motorowego, będących własnością Gminy - Miasto Płock, administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o zamówienie publiczne - Nizinna 39

09.07.2014 | 13:00

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o zamówienie publiczne o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art.11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych na: „Remont budynku użytkowego przy ulicy Nizinnej 39 w Płocku wraz z zaprojektowaniem i wykonaniem przyłącza wodociągowego”

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru oferty na opróżnianie lokali mieszkalnych i piwnic

09.07.2014 | 12:35

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru oferty na „Opróżnianie lokali mieszkalnych (pustostanów) i przynależnych do nich piwnic z gabarytów oraz innych zalegających rzeczy wraz z wywozem”.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty - Misjonarska 5 podłączenie do kanalizacji sanitarnej

03.07.2014 | 11:01

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: podłączenia do kanalizacji sanitarnej nieruchomości położonej przy ul. Misjonarska 5 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na opróżniania lokali mieszkalnych i piwnic z zalegających rzeczy wraz z wywozem

27.06.2014 | 12:35

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7, działający w imieniu Gminy - Miasto Płock w odniesieniu do zasobów stanowiących jej własność, administrowanych przez MZGM-TBS Sp. z o. o., ogłasza wybór oferty na wykonanie usługi w zakresie: "Opróżniania lokali mieszkalnych (pustostanów) i przynależnych do nich piwnic z gabarytów oraz innych zalegających rzeczy wraz z wywozem".

czytaj więcej »

Oferta pracy: Inspektor ds. organizacyjno-prawnych

18.06.2014 | 08:28

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. poszukuje do pracy inspektora ds. organizacyjno-prawnych.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wolnych lokalach użytkowych do wynajęcia

03.06.2014 | 12:34

Gmina Miasto Płock posiada wolne lokale użytkowe przeznaczone do wynajęcia w trybie bezprzetargowym.

czytaj więcej »

Lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Kochanowskiego 5

20.01.2012 | 10:26

Lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Kochanowskiego 5Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej-TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7 zaprasza do wzięcia udziału w negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów najmu lokali biurowych położonych w Płocku przy ul. Kochanowskiego 5 o powierzchni użytkowej od 6,08 do 18,79 m2 usytuowanych na parterze budynku jednokondygnacyjnego.

czytaj więcej »

Lokale użytkowe do wynajęcia przy ul. Miodowej 8

22.11.2011 | 10:04

Lokale użytkowe do wynajęcia przy ul. Miodowej 8Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej-TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Polnej 7 zaprasza do wzięcia udziału w negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów najmu lokali użytkowych.

czytaj więcej »

Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o.


09-400 Płock, ul. Polna 7

Kancelaria:
tel.: 24 364 03 45
tel.: 24 364 03 15

Sekretariat Zarządu:
tel.: 24 364 03 10
fax: 24 364 03 11

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa 7.30 - 15.30
Czwartek                      7.30 - 17.30
Piątek                           7.30 - 15.30